The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
8x6x10″ Terracotta Vase
| Weight | 3.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.7 × 8.3 × 9.8 in |
| Brand | A&B Home |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Features | Clay |
8x7x9″ Terracotta Vase
| Weight | 3.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.7 × 8.1 × 8.7 in |
| Brand | A&B Home |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Features | Clay |
1.8×9.8×9.8″ 2-Tiered Tray
| Weight | 4.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.8 × 11.8 × 9.8 in |
| Brand | A&B Home |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Features | Wood |
11.8×11.8×10.6″ Teak Bowl
| Weight | 8.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.8 × 11.8 × 10.6 in |
| Brand | A&B Home |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Features | Wood |
4×6″ Vase,Clear
| Weight | 6.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.9 × 3.9 × 5.9 in |
| Brand | A&B Home |
| Color | Clear |
| Style | Traditional |
| Features | Glass |
