The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
Banswara Marble Tic Tac Toe Game
$169.99 $85.00
Description
The Design
A classic game with a modern twist, the Banswara Marble Tic-Tac-Toe Game features bright gold X- and O-pegs that insert into a white marble gameboard for a stunning, modern look. Challenge friends to a friendly game with this fun accent piece. Perfect for a chic office, eclectic entryway, or crisp sunroom, the Banswara Marble Tic-Tac-Toe Game adds both fun and glamour to any home or office space.
Specification
Measurement:6.4×6.4×3.4(Inches)
Weight:3.7lbs.
The Features
Classic game adds both fun and modern style
Product Details
75% Marble,25% Metal
SWANN'S ID
A&B 43088
Related Products
Laguna Planters -Set 2
| Dimensions | 13.5 × 2.5 × 8 in |
|---|---|
| Brand | The Import Collection |
| Color | Yellow |
| Style | Transitional |
| Features | Ceramic |
Magnus Bowls -Set 2
| Dimensions | 14 × 6 in |
|---|---|
| Brand | The Import Collection |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Features | Ceramic |
Vihaan Sculpture
| Dimensions | 18 × 13 × 16 in |
|---|---|
| Brand | The Import Collection |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Features | Quartz |
Dillinger Bull Sculpture
| Weight | 2.64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 4 × 15 in |
| Brand | The Import Collection |
| Color | Bronze |
| Style | Transitional |
| Features | Polyresin |
Cason Candleholder
| Weight | 11.88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 11.5 × 12 in |
| Brand | The Import Collection |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Features | Quartz Sand |
Luana Bowl
| Weight | 9.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 8 in |
| Brand | The Import Collection |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Features | Glass |
Lisbon Trays -Set 2
| Weight | 4.74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 3 in |
| Brand | The Import Collection |
| Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Features | Fabric |
Stone Mushroom Garden Accent 20″H
| Dimensions | 14.25 × 14.25 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Melrose International |
| Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Features | Ceramic |

