Lioni Leather Right Arm Power Motion Chair
$4,129.99 $2,065.00
Available on backorder
Description
Features
| Power | Yes |
|---|---|
| Leather | Yes |
Product Details
| Date Introduced | April 2024 |
|---|---|
| Division | Upholstery |
| Leather | 341-022 |
| Leather Shown | 341-022 |
| Product Name Search | Lioni Leather Right Arm Power Motion Chair |
| Product Type | Right Arm Power Motion Chair |
| Qty On Hand | |
| Roomtype | Living |
| Website Material | Leather |
| Arm Height | 26.5 in and 67.31 cm |
| Companion Skus | 9536RHO, 9541RHO, 9542RHO, 9550RHO, 9555RHO and 9560RHO |
| Overall Product Height | 32.5 |
| Overall Product Width | 40 |
| Seat Depth | 22 in and 55.88 cm |
| Seat Height | 19 in and 48.26 cm |
Additional information
| Dimensions | 43 × 40 × 32.5 in |
|---|
SWANN'S ID
000005157810
