The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
Complete Shelter Bed 5/0 Queen Barnwood Oak CLH4010-4205K
$3,099.99 $1,550.00
1 in stock (can be backordered)
Description
Product Details
| Crafted Of Select Hardwoods And Oak Veneer | Yes |
|---|---|
| Unique Blend Of Classic Styles And Aged Finishes | Yes |
| Cast Iron Finished Hardware | Yes |
| Width | 67 |
| Depth | 88.5 |
| Height | 68 |
| Finish | Barnwood Oak |
| Material | Select Hardwoods and Oak Veneers |
| Hardware | Cast Iron |
Additional information
| Dimensions | 88.5 × 67 × 68 in |
|---|
SWANN'S ID
000005152700
Related Products
Lattice Panel Bed Queen
| Dimensions | 85 × 63 × 64 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Complete Katie Panel Bed
$1,370.00
| Brand | Legacy Classic Furniture |
|---|---|
| Bed Size | King, Queen |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Wood |
Chateaux Shelter Bed
– $3,400.00Price range: through $3,400.00
| Brand | Hekman |
|---|---|
| Bed Size | King, Queen |
| Color | Beige, Brown |
| Style | Farmhouse |
| Features | Upholstered, Wood |
San Marino King Bed in Raw Walnut
| Weight | 91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86.5 × 91 × 48 in |
| Brand | Home Trends & Design |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
Chelsea Upholstered Bed Black Shiny
Call for Price
| Brand | Bramble |
|---|---|
| Bed Size | King, Queen |
| Color | Black, Grey |
| Style | Antique, Traditional |
| Features | Fabric, Upholstered, Wood |
Adelaide Bed
$2,160.00
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Bed Size | Queen |
| Color | Brown |
| Style | Rustic, Transitional |
| Features | Wood |
Bedtime Beauty Bed
– $3,540.00Price range: through $3,540.00
| Brand | Caracole |
|---|---|
| Bed Size | King, Queen |
| Color | Beige |
| Style | Traditional |
| Features | Fabric |
Dylan King Bed
| Dimensions | 87.75 × 83 × 46 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Blue, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Contemporary, Modern |
Banyon Bay King Panel Bed
Marcella King Bed
SKU:
CLH4010-4205K
Category: Beds
Tags: Barnwood Oak, Beds, Brown, Country Living, Legacy Classic Furniture


