The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
Complete Katie Panel Bed
$2,739.99
$1,370.00
Additional information
| Brand | Legacy Classic Furniture |
|---|---|
| Bed Size | King, Queen |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Wood |
SWANN'S ID
Related Products
Theodora King Bed
| Brand | Universal Furniture |
|---|---|
| Color | Cream |
| Features | Upholstered |
| Style | Contemporary |
Vineyard Row Panel Bed
– $2,500.00Price range: through $2,500.00
| Brand | Hooker Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Features | Wood |
The Madeleine Bed
Call for Price
| Brand | Theodore Alexander |
|---|---|
| Bed Size | King, Queen |
| Color | Grey |
| Style | Vintage |
| Features | Fabric, Upholstered, Wood |
Chelsea Upholstered Bed Black Shiny
Call for Price
| Brand | Bramble |
|---|---|
| Bed Size | King, Queen |
| Color | Black, Grey |
| Style | Antique, Traditional |
| Features | Fabric, Upholstered, Wood |
Adelaide Bed
$2,160.00
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Bed Size | Queen |
| Color | Brown |
| Style | Rustic, Transitional |
| Features | Wood |
Dylan King Bed
| Dimensions | 87.75 × 83 × 46 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Blue, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Contemporary, Modern |
Bayonne Fabric Panel Bed King
| Dimensions | 90.25 × 82.25 × 68 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt |
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Modern, Traditional |
Bayonne Fabric Panel Bed King
| Dimensions | 89.13 × 82.25 × 68 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt |
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Modern, Traditional |

