Winston Coffee Table
$2,979.99 $1,490.00
Description
Introducing Winston – our best-selling take on the classic coffee table silhouette, featuring two clear, beveled glass tiers connected by a continuous hand finished gold leaf frame. An extraordinary and glamorous addition to any living area.
SWANN'S ID
Related Products
Charleston Charleston Rectangle Cocktail Table
| Weight | 60.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.00 × 56.00 × 18.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Charleston |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
CommMarket Commerce & Market Carved Chest Cocktail Table
Nova Round Cocktail Table
| Dimensions | 52 × 52 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Theodore Alexander |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Washi Cocktail Table
Breton 64″ Hexagonal Coffee Table with Lava Marble Top with Dark Mango Base
Moab 35″ Coffee Table in Oxidized Copper
| Dimensions | 35 × 35 × 17.5 in |
|---|---|
| Brand | Home Trends & Design |
| Color | Black, Gold |
| Features | Metal |
| Style | Modern, Rustic |
Segment Coffee Table Jetty Black
| Dimensions | 35.5 × 35.5 × 13 in |
|---|---|
| Brand | Moe’s Home Collection |
| Color | Black, White |
| Features | Stone |
| Style | Modern |
Auberon Burl Coffee Table
| Dimensions | 32 × 62 × 1612 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Wade Chunky Coffee Table
| Dimensions | 5934 × 5934 × 17 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Cashel Coffee Table
Jada Coffee Table
| Dimensions | 42 × 42 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Made Goods Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |

