Liz Coffee Table – Large
$2,999.99 $1,500.00
Description
Our Mid-century inspried Liz Rectangular Coffee Table features a lip top, a lip shelf, and tapered leg; Country finish on Acacia crown veneer and solids
Additional information
| Dimensions | 30 × 54 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Oliver Home Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century Modern |
SWANN'S ID
OHF 0894-20
Related Products
CommMarket Commerce & Market Carved Chest Cocktail Table
Washi Cocktail Table
Michaelangelo 36″ Nesting Coffee Table with White Marble Top
Breton 64″ Hexagonal Coffee Table with Lava Marble Top with Dark Mango Base
Vista 36″ Coffee Table with Lava Marble and Dark Oak Base
Arvada Coffee Table
| Dimensions | 42 × 42 × 15 in |
|---|---|
| Brand | Oliver Home Furnishings |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Auberon Burl Coffee Table
| Dimensions | 32 × 62 × 1612 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Cashel Coffee Table
Jada Coffee Table
| Dimensions | 42 × 42 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Made Goods Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Harlow Soft Rectangle Coffee Table
| Dimensions | 28.75 × 52 × 16.75 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
