Liz Side Square Table – Small
| Dimensions | 14 × 22 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Oliver Home Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Country Lip Nesting End Table
| Color | Brown |
|---|---|
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Rustic, Traditional |
Parson Side Table
| Dimensions | 24 × 24 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Oliver Home Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Mesa Side Table
| Dimensions | 24 × 24 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Oliver Home Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse, Vintage |
Country Pillar End Table
| Color | Brown |
|---|---|
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Rustic, Traditional |
Liz Coffee Table – Large
| Dimensions | 30 × 54 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Oliver Home Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century Modern |
Arvada Coffee Table
| Dimensions | 42 × 42 × 15 in |
|---|---|
| Brand | Oliver Home Furnishings |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Square Coffee Table With Plinth Base
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 42 × 15 in |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
