Arvada Coffee Table
$3,459.99 $1,730.00
Description
Our Arvada Coffee Table reatures a sleek square shape, a plinth base, and hidden wheels; Drift finish on Acacia crown veneer and solids.
Additional information
| Dimensions | 42 × 42 × 15 in |
|---|---|
| Brand | Oliver Home Furnishings |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
SWANN'S ID
OHF 0980-02
Related Products
Nova Round Cocktail Table
| Dimensions | 52 × 52 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Theodore Alexander |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Michaelangelo 36″ Nesting Coffee Table with White Marble Top
Moab 35″ Coffee Table in Oxidized Copper
| Dimensions | 35 × 35 × 17.5 in |
|---|---|
| Brand | Home Trends & Design |
| Color | Black, Gold |
| Features | Metal |
| Style | Modern, Rustic |
Liz Coffee Table – Large
| Dimensions | 30 × 54 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Oliver Home Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century Modern |
Auberon Burl Coffee Table
| Dimensions | 32 × 62 × 1612 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Cashel Coffee Table
Jada Coffee Table
| Dimensions | 42 × 42 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Made Goods Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
