Reston Coffee Table – Small
$2,159.99 $1,080.00
Description
Our Reston Coffee Table features a small, round burl lip top, three hand-cast textured legs, and a smooth tri-shaped stretcher; Rustic finish on Mappa burl veneer, Burnished bronze finish on metal.
SWANN'S ID
OHF 1116-07
Related Products
CommMarket Commerce & Market Carved Chest Cocktail Table
Washi Cocktail Table
Michaelangelo 36″ Nesting Coffee Table with White Marble Top
Breton 64″ Hexagonal Coffee Table with Lava Marble Top with Dark Mango Base
Vista 36″ Coffee Table with Lava Marble and Dark Oak Base
Liz Coffee Table – Large
| Dimensions | 30 × 54 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Oliver Home Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century Modern |
Auberon Burl Coffee Table
| Dimensions | 32 × 62 × 1612 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Wade Chunky Coffee Table
| Dimensions | 5934 × 5934 × 17 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Cashel Coffee Table
Jada Coffee Table
| Dimensions | 42 × 42 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Made Goods Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Harlow Soft Rectangle Coffee Table
| Dimensions | 28.75 × 52 × 16.75 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
