Malta Black Cylindrical Open Work Molded Table Lamp
| Dimensions | 15 × 15 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary |
Polyresin Rippled Table Lamp in Cream Finish with Linen Hardback Shade
| Dimensions | 16 × 16 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
LPRFW105CS Porcelain Red Fish Scales Lamp
| Dimensions | 7 × 16 in |
|---|---|
| Brand | East Enterprises |
| Color | Red |
| Style | Transitional |
| Features | Porcelain |
