Rafferty Mocha Cast Resin Table Lamp
| Dimensions | 17 × 17 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Polished Gold Metal Table Lamp with Black Shade
| Dimensions | 14 × 14 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black, Gold |
| Features | Metal |
| Style | Modern |
28.25 Inch Black & Antique Brass Metal Lamp w/White Shade
| Dimensions | 17 × 17 × 28.5 in |
|---|---|
| Brand | K&K Interiors |
| Color | Black, Gold, White |
| Features | Metal |
| Style | Traditional |
Bubble Glass Finished in Northbay On A Silver Base Sparkle Fabric Drum Shade
| Dimensions | 19 × 19 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Gold |
| Features | Glass |
| Style | Transitional |
White Antique Brass Glass Lamp with Black Shade
| Dimensions | 17 × 17 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black, White |
| Features | Metal |
| Style | Modern |
Penelope Brass Table Lamp with Metal Shade
| Dimensions | 14 × 14 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Gold, Green |
| Features | Metal |
| Style | Mid-Century Modern |
LPRFW088NS Porcelain Red Fish Scale Oval Flat Jar Lamp
| Dimensions | 12 × 19.5 in |
|---|---|
| Brand | East Enterprises |
| Color | Red |
| Style | Transitional |
| Features | Porcelain |
B/W Porcelain Rose Tureen Lamp
| Dimensions | 16 × 19 in |
|---|---|
| Brand | East Enterprises |
| Color | Blue, White |
| Style | Transitional |
| Features | Porcelain |
LPWR1012AP Porcelain White Rain Vase Lamp
| Dimensions | 14 × 24 in |
|---|---|
| Brand | East Enterprises |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Features | Porcelain |
Ophelia Pink Peony Ceramic Table Lamp
| Dimensions | 18 × 18 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Pink |
| Features | Ceramic |
| Style | Contemporary |
Selim Buffet Lamp
| Dimensions | 10 × 10 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary |
LPGG0810AB Porcelain Gold Leaf Urn Lamp
| Dimensions | 17 × 25 in |
|---|---|
| Brand | East Enterprises |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Features | Porcelain |
