Whitaker Chandelier- Natural | Natural Wood Beads On Metal Frame
$1,439.99 $720.00
1 in stock
Description
Whitaker Chandelier- Natural | Natural Wood Beads On Metal Frame
Dimensions: H:25.5 W:18.5 D:18.5
Weight: 9.812
Additional information
| Weight | 9.812 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 18.5 × 25.5 in |
SWANN'S ID
000004287220
Related Products
28.25 Inch Black & Antique Brass Metal Lamp w/White Shade
| Dimensions | 17 × 17 × 28.5 in |
|---|---|
| Brand | K&K Interiors |
| Color | Black, Gold, White |
| Features | Metal |
| Style | Traditional |
Fountain Buffet Lamp, White
| Dimensions | 12 × 12 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Features | Metal |
| Style | Transitional |
Selim Buffet Lamp
| Dimensions | 10 × 10 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary |

