Rudy Table Lamp | White Finish On Marble With Crystal Base | Hardback Shade
$1,199.99 $600.00
2 in stock
Description
Rudy Table Lamp | White Finish On Marble With Crystal Base | Hardback Shade
Dimensions: H:37.5 W:18.0 D:18.0
Weight: 16.5
Additional information
| Weight | 16.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 37.5 in |
SWANN'S ID
000004640210
Related Products
28.25 Inch Black & Antique Brass Metal Lamp w/White Shade
| Dimensions | 17 × 17 × 28.5 in |
|---|---|
| Brand | K&K Interiors |
| Color | Black, Gold, White |
| Features | Metal |
| Style | Traditional |
Selim Buffet Lamp
| Dimensions | 10 × 10 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary |

