Organic Wave Oval Bowl-White/Gold-Sm
$1,258.99 $629.50
1 in stock
Description
Ashley is drawn to organic shapes with a feminine flair and our Organic Wave Collection is a perfect example. Designed to highlight the flutters and folds we often see in nature and highlighted with gorgeous matte white and 24K gold glazes, featuring intentional, natural pitting.
Additional information
| Dimensions | 18.5 × 10.5 × 5.75 in |
|---|
SWANN'S ID
000003792000
Related Products
Flaxen Scroll Shadow Box
Set of 3 Speckled Bronze Metal Trapezoid Lanterns w/Glass Hurricane
| Brand | K&K Interiors |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Glass |
| Style | Rustic |
Bamboo Mirror-Bronze
| Dimensions | 2 × 35 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Global Views |
| Color | Brown |
| Features | Glass |
| Style | Transitional |
Clear Ring Flower Vase
| Dimensions | 5.25 × 5.25 × 9.75 in |
|---|---|
| Brand | Global Views |
| Color | White |
| Features | Glass |
| Style | Transitional |
