Bothwell Candlestand-Sm
$259.99 $130.00
1 in stock
Description
Medieval-inspired iron candleholders bring a sense of scale to a tablescape. Available in three heights. Candles sold separately.
Additional information
| Dimensions | 9 × 9 × 9 in |
|---|
SWANN'S ID
000003471370
Related Products
Flaxen Scroll Shadow Box
Set of 3 White Ceramic Basket Weave Vases
| Brand | K&K Interiors |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Ceramic |
| Style | Cottage, Farmhouse |
Set of 3 Speckled Bronze Metal Trapezoid Lanterns w/Glass Hurricane
| Brand | K&K Interiors |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Glass |
| Style | Rustic |
Bamboo Mirror-Bronze
| Dimensions | 2 × 35 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Global Views |
| Color | Brown |
| Features | Glass |
| Style | Transitional |
Clear Ring Flower Vase
| Dimensions | 5.25 × 5.25 × 9.75 in |
|---|---|
| Brand | Global Views |
| Color | White |
| Features | Glass |
| Style | Transitional |
