Arvada Coffee Table
$3,459.99 $1,730.00
Description
Our Arvada Coffee Table reatures a sleek square shape, a plinth base, and hidden wheels; Drift finish on Acacia crown veneer and solids.
Additional information
| Dimensions | 42 × 42 × 15 in |
|---|---|
| Brand | Oliver Home Furnishings |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
SWANN'S ID
OHF 0980-02
Related Products
Charleston Charleston Rectangle Cocktail Table
| Weight | 60.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.00 × 56.00 × 18.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Charleston |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Lido Round Cocktail Table
Washi Cocktail Table
Michaelangelo 36″ Nesting Coffee Table with White Marble Top
Breton 64″ Hexagonal Coffee Table with Lava Marble Top with Dark Mango Base
Vista 36″ Coffee Table with Lava Marble and Dark Oak Base
Moab 35″ Coffee Table in Oxidized Copper
| Dimensions | 35 × 35 × 17.5 in |
|---|---|
| Brand | Home Trends & Design |
| Color | Black, Gold |
| Features | Metal |
| Style | Modern, Rustic |
Segment Coffee Table Jetty Black
| Dimensions | 35.5 × 35.5 × 13 in |
|---|---|
| Brand | Moe’s Home Collection |
| Color | Black, White |
| Features | Stone |
| Style | Modern |
Menton Cocktail Table
| Dimensions | 31.25 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt |
| Color | Grey |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Wade Chunky Coffee Table
| Dimensions | 5934 × 5934 × 17 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Harlow Soft Rectangle Coffee Table
| Dimensions | 28.75 × 52 × 16.75 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
