Jenette Swivel Chair
| Dimensions | 38 × 27.5 × 34 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | Grey, White |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Samuel Chair
| Dimensions | 37 × 28.5 × 34 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Darius Swivel Gliders
| Dimensions | 40 × 34 × 36.5 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Gliding, Swivel |
| Style | Transitional |
Carly Swivel Chair
| Dimensions | 38 × 32 × 34 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |
Luna Chaise
| Dimensions | 45.5 × 67 × 29 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Franz Chair
| Dimensions | 36 × 32 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Miles Leather Swivel Chair
| Weight | 75.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 34 in |
| Brand | CR Laine |
| Color | Yellow |
| Features | Customizable, Leather, Swivel |
| Style | Transitional |
Bridget Leather Chair
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 38.5 in |
| Brand | CR Laine |
| Features | Mont Blanc Golden Hour Leather |
| Finish | Tavern Black |
| Nail Trim | Small Antique Nail |
June Chair
| Dimensions | 35 × 30 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | Blue, Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Wicker, Wood |
| Style | Cottage, Traditional |




