The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
Joanna End Table (Slate Grey/Oyster)
| Brand | Summer Classics |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Wicker |
| Style | Coastal |
Matera Seagrass Tray
| Dimensions | 3.75 × 37 × 21 in |
|---|---|
| Brand | Zodax |
| Color | Brown |
| Features | Wicker |
| Style | Transitional |
June Ottoman
| Dimensions | 24 × 28 × 20.5 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | Blue, Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Wicker, Wood |
| Style | Cottage, Traditional |
June Chair
| Dimensions | 35 × 30 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | Blue, Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Wicker, Wood |
| Style | Cottage, Traditional |
