Gidget Ottoman
| Dimensions | 20 × 20 × 20.5 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
June Ottoman
| Dimensions | 24 × 28 × 20.5 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | Blue, Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Wicker, Wood |
| Style | Cottage, Traditional |
Emerson Ottoman
| Dimensions | 18 × 23.5 × 19.5 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Metal |
| Style | Traditional |
Leo Leather Ottoman
| Dimensions | 32 × 47 × 19.5 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Leather, Wood |
| Style | Cottage, Traditional |


