CM Modern Chairs – 031910BDSC
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 35 × 36 in |
| Brand | Craftmaster Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | CM Modern |
| Features | Swivel |
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 35 × 36 in |
| Brand | Craftmaster Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | CM Modern |
| Features | Swivel |