The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
Jayna Ottoman
$699.99 $350.00
Description
Use as a standalone accent or double up as a bench, this plush ottoman is wrapped in a soft animal inspired faux fur in charcoal brown tones.
Additional information
| Dimensions | 17 × 17 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Fabric |
| Style | Contemporary |
SWANN'S ID
UTT 23474
Related Products
Mandalay Ottoman
| Brand | Furniture Classics |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Wood |
| Style | Coastal, Cottage |
Habitat Accent Stool, Blue
| Dimensions | 16 × 16 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Features | Wood |
| Style | Coastal |
Endurance Chestnut Leather Ottoman
| Dimensions | 24 × 38 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Carlo 18″ Square Ottoman
| Dimensions | 18 × 18 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Modern |
Olisa Natural Ottoman, Rowann Pearl
Leo Leather Ottoman
| Dimensions | 32 × 47 × 19.5 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Leather, Wood |
| Style | Cottage, Traditional |
Wade Ottoman
| Dimensions | 44 × 44 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Massoud Furniture |
| Color | Brass, White |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Modern |
Universal 36 Square Luxe Mercury
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Brand | Howard Elliott |
| Color | White |
| Features | Fabric |
| Style | Modern |
Hallie Pear Suede
| Dimensions | 18 × 18 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Made Goods Furniture |
| Color | Green |
| Features | Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Niagara Ottoman
| Dimensions | 20 × 25 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Precedent Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Seagress Square Pouf
| Dimensions | 17.5 × 17.5 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Napa Home & Garden |
| Color | Brown |
| Features | Rope |
| Style | Coastal |
Depot Storage Ottoman
| Dimensions | 40 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | King Hickory |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Transitional |
Curved Ottoman
| Dimensions | 20.5 × 20.5 × 19 in |
|---|---|
| Brand | John Richards Company |
| Color | Black, Brown, White |
| Features | Leather |
| Style | Contemporary |

