The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
Sabbia Club Chair
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 27 × 30 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Beige, White |
| Features | Customizable |
| Style | Transitional |
Coastal Teak X Coffee Table
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 33 × 19 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Tan |
| Features | Wood |
| Style | Coastal |
Monaco Aluminum Sofa
| Brand | Summer Classics |
|---|---|
| Color | Black, White |
| Features | Customizable, Fabric, Metal |
| Style | Contemporary |
Trieste Outdoor Chair
| Dimensions | 41.5 × 37.75 × 33.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt |
| Color | Brown, White |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
41″ Concrete Fire Bowl
| Weight | 125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 41 × 17 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Grey |
| Features | Concrete |
| Style | Transitional |
Dana Hanging Chair
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 44 × 79 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Beige, White |
| Features | Customizable, Fabric, Metal |
| Style | Transitional |
Madura Outdoor Dining Table
| Dimensions | 60 × 60 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt |
| Color | Black |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Trieste Outdoor Sofa
| Dimensions | 41.5 × 93 × 33.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt |
| Color | Brown, White |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
