Indoor/Outdoor Karo Red Clay
$119.99 $60.00
4 in stock
Description
Seasonal outdoor pillows with graphic prints and bold color stories make for the perfect backyard or porch style statements. Made with a removable polyester insert, this pillow can easily be cleaned by dusting or using water and laying out to dry in sunlight.
SWANN'S ID
000004151880
Related Products
TC Kalen Throw Natural/Ivory
| Dimensions | 50 × 70 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Cottage |
Avena Solid Wood Square Coffee Table
| Dimensions | 42 × 41.75 × 16.5 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Performance Prism Blue Pillow
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Indoor/Outdoor Sonora Rug
– $855.00Price range: through $855.00
| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Rug Size | 2’6×8, 2×3, 5×8, 8×10 |
| Color | Black, White |
| Style | Eclectic |
| Features | Fabric |
Bristol Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 18 × 72 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Carlo 18″ Square Ottoman
| Dimensions | 18 × 18 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Modern |
Arleth 82″ Gathering Table
| Dimensions | 30 × 82 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
