Indoor/Outdoor Sanibel Natural/Clay Red
$139.99 $70.00
2 in stock
Description
Seasonal outdoor pillows with graphic prints and bold color stories make for the perfect backyard or porch style statements. Made with a removable polyester insert, this pillow can easily be cleaned by dusting or using water and laying out to dry in sunlight.
SWANN'S ID
000004151900
Related Products
BW Foundation Blue/Sagebrush Green 14×20 Pillow
| Dimensions | 20 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Blue, White |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
TC Kalen Throw Natural/Ivory
| Dimensions | 50 × 70 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Cottage |
Cypress Teak Root End Table
| Dimensions | 24 × 24 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Layne Solid Wood Square Coffee Table w/Casters
| Dimensions | 42 × 42 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Warwick Upholstered Rolling Dining Chair
| Dimensions | 26 × 23 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Beige |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Bristol Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 18 × 72 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Odette Console Table
| Dimensions | 15.75 × 41.5 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Carlo 18″ Square Ottoman
| Dimensions | 18 × 18 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Modern |
Arleth 82″ Gathering Table
| Dimensions | 30 × 82 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
