Glass Compote
$583.00 $291.50
1 in stock
Description
Quite large in stature, the Glass Compotes are made of clear molten glass mouth blown into a mold and perfect for displaying collectibles.
Additional information
| Dimensions | 12 × 12 × 10 in |
|---|
SWANN'S ID
000003791360
Related Products
Propeller Sculptures Set of 2
| Brand | Uttermost |
|---|---|
| Color | Black, Grey |
| Features | Metal |
| Style | Coastal |
Set of 3 White Ceramic Basket Weave Vases
| Brand | K&K Interiors |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Ceramic |
| Style | Cottage, Farmhouse |
Set of 3 Speckled Bronze Metal Trapezoid Lanterns w/Glass Hurricane
| Brand | K&K Interiors |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Glass |
| Style | Rustic |
Stacking Decanter
| Dimensions | 5 × 5 × 8.75 in |
|---|---|
| Brand | Global Views |
| Color | White |
| Features | Glass |
| Style | Traditional |
Clear Ring Flower Vase
| Dimensions | 5.25 × 5.25 × 9.75 in |
|---|---|
| Brand | Global Views |
| Color | White |
| Features | Glass |
| Style | Transitional |

