Mesa Side Table
$2,399.99 $1,200.00
Description
Our Mesa Side Table features a round smooth top, OGEE edge, apron, and turned legs; Country finish on Acacia crown veneer and solids.
Additional information
| Dimensions | 24 × 24 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Oliver Home Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse, Vintage |
SWANN'S ID
OHF 1044-20
Related Products
Melange Melange Corrina Sofa Table
Calico 17″ Side Table in Tiger Eye with Antique Gold Base
| Dimensions | 17 × 17 × 23 in |
|---|---|
| Brand | Home Trends & Design |
| Color | Brown, Gold |
| Features | Metal |
| Style | Antique, Vintage |
Vista 22″ Side Table with Lava Marble and Dark Oak Base
Liz Side Square Table – Small
| Dimensions | 14 × 22 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Oliver Home Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Liz Side Table – Large
Soho Round Side Table
Dustin Nesting Tables-Natural
| Dimensions | 24.25 × 24 × 25.5 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Cantilevered Side Table
| Dimensions | 16.25 × 28.25 × 24.5 in |
|---|---|
| Brand | John Richards Company |
| Color | Brown, Gold |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
