Entertainment Console
$5,659.99 $2,830.00
Description
•Entertainment with a shake shingle starburst detail on each of the three doors. •Metal hardware with an Aged iron finish is centered on each starburst. •Mango wood with a special reserve wood finish. •A single shelf behind each door.
SWANN'S ID
HEK 28639
Related Products
Accent Chest
Accent Chest
Wellington Estate 3 Drawer Nightstand
| Dimensions | 20 × 32 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Hekman |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Farmhouse, Rustic |
Wellington Estates Dresser
| Dimensions | 20 × 70.25 × 41.25 in |
|---|---|
| Brand | Hekman |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Wellington Estates Three Drawer Nightstand
| Dimensions | 20 × 32 × 32.5 in |
|---|---|
| Brand | Hekman |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
End Table
| Dimensions | 24.5 × 14 × 24.75 in |
|---|---|
| Brand | Hekman |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Accent Chest
Chateaux Shelter Bed
– $3,400.00Price range: through $3,400.00
| Brand | Hekman |
|---|---|
| Bed Size | King, Queen |
| Color | Beige, Brown |
| Style | Farmhouse |
| Features | Upholstered, Wood |
Bristol Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 18 × 72 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Auberon Burl Console Table
| Dimensions | 16 × 66 × 28 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Mahogany Wood Console Table
| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.5 × 14.2 × 35.8 in |
| Brand | A & B HOME |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Cottage |
