The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
Auberon Burl Console Table
$2,819.99 $1,410.00
Description
Bring warmth and character into your hallway, entryway, or living space with the Auberon Burl Console Table. This pieceís organic veneerófeatured from richly grained burl woodóoffers a tactile and visual richness into any space it graces. The minimalist and slender silhouette makes it a perfect addition into narrow spaces, such as behind sofas or beside doors. Whether styled with curated decor or illuminated by a sculptural lamp, the Auberon serves as a quiet anchor of practical beauty,
Additional information
| Dimensions | 16 × 66 × 28 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
SWANN'S ID
MFU M30-80151-80
Related Products
Kagu 3 Drawer Narrow Console
Bristol Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 18 × 72 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Odette Console Table
| Dimensions | 15.75 × 41.5 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Marietta Console
Wade Chunky Coffee Table
| Dimensions | 5934 × 5934 × 17 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Cashel Coffee Table
Archer Tambour Cabinet
Harlow Soft Rectangle Coffee Table
| Dimensions | 28.75 × 52 × 16.75 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
Dylan King Bed
| Dimensions | 87.75 × 83 × 46 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Blue, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Contemporary, Modern |
Cashel Side Table
Mahogany Wood Console Table
| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.5 × 14.2 × 35.8 in |
| Brand | A & B HOME |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Cottage |
