Radiance Metal Wall Decor, S/3
$749.99 $375.00
1 in stock (can be backordered)
Description
Radiant flowers of laser cut metal are finished in gold with natural distressing to create depth and richness to any space. Use multiple for a more dramatic display, hanging from any direction. Sizes: Sm-16x16x2, Med-20x19x3, Lg-24x23x4
Additional information
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 24 × 23 in |
SWANN'S ID
000005126580
Related Products
Rosston Accent Table
Genessis Console Table
| Dimensions | 14 × 54 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Cottage, Rustic |
Kibbe Gone Country Painting
| Dimensions | 36 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Leftbank Art |
| Features | Customizable |

