The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
Portside Wood Wall Panel
$809.95 $404.98
4 in stock
Description
Creating the feel of casual coastal living, this beech wood wall panel features a light wood finish with gray glazing, creating a relaxed look that will transport you to your favorite summer getaway.
Dimensions:
24 W X 24 H X 4 D (in)
Weight:
21
Uttermost
Uttermost is one of the largest manufacturers of interior lamps, wall art, clocks, and framed mirrors in the United States. Uttermost offers one of the most broad and most current product lines in the world. Their line includes accent furniture, decorative mirrors, alternative wall decor, art, clocks, lamps, lighting fixtures, botanicals, accessories and rugs.
SWANN'S ID
000003638110
Related Products
Habitat Accent Stool, Blue
| Dimensions | 16 × 16 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Features | Wood |
| Style | Coastal |
Genessis Console Table
| Dimensions | 14 × 54 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Cottage, Rustic |
Lenora Drink Table
| Dimensions | 10 × 10 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Black, White |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
