Stacking Decanter
| Dimensions | 5 × 5 × 8.75 in |
|---|---|
| Brand | Global Views |
| Color | White |
| Features | Glass |
| Style | Traditional |
Clear Ring Flower Vase
| Dimensions | 5.25 × 5.25 × 9.75 in |
|---|---|
| Brand | Global Views |
| Color | White |
| Features | Glass |
| Style | Transitional |
Bamboo Mirror-Bronze
| Dimensions | 2 × 35 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Global Views |
| Color | Brown |
| Features | Glass |
| Style | Transitional |

