The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
PLAJ088M Porcelain Ping Floral Square Tissue Box
| Dimensions | 5.5 × 8 in |
|---|---|
| Brand | East Enterprises |
| Color | Pink, White |
| Style | Transitional |
| Features | Porcelain |
LPRFW105CS Porcelain Red Fish Scales Lamp
| Dimensions | 7 × 16 in |
|---|---|
| Brand | East Enterprises |
| Color | Red |
| Style | Transitional |
| Features | Porcelain |
LPRFW088NS Porcelain Red Fish Scale Oval Flat Jar Lamp
| Dimensions | 12 × 19.5 in |
|---|---|
| Brand | East Enterprises |
| Color | Red |
| Style | Transitional |
| Features | Porcelain |
B/W Porcelain Rose Tureen Lamp
| Dimensions | 16 × 19 in |
|---|---|
| Brand | East Enterprises |
| Color | Blue, White |
| Style | Transitional |
| Features | Porcelain |
LPWR1012AP Porcelain White Rain Vase Lamp
| Dimensions | 14 × 24 in |
|---|---|
| Brand | East Enterprises |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Features | Porcelain |
LPGG0810AB Porcelain Gold Leaf Urn Lamp
| Dimensions | 17 × 25 in |
|---|---|
| Brand | East Enterprises |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Features | Porcelain |
LPJGL1015AE Porcelainberry Greenlong Neck Vase Lamp
| Dimensions | 16 × 29.5 in |
|---|---|
| Brand | East Enterprises |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Features | Porcelain |
