Nigra Birch Centerpiece
$849.99 $425.00
1 in stock (can be backordered)
Description
Effortlessly arranged as if freshly cut, the Nigra river birch branches exemplify the true characteristics of live branches. Complete with a glass vase and faux water.
Additional information
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 20 × 48 in |
SWANN'S ID
000005126890
Related Products
Bonaire Teal Blue Oval Mirror
Rosston Accent Table
Habitat Accent Stool, Blue
| Dimensions | 16 × 16 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Features | Wood |
| Style | Coastal |
Genessis Console Table
| Dimensions | 14 × 54 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Cottage, Rustic |
Mano Drink Table, Natural
| Dimensions | 11 × 11 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Lenora Drink Table
| Dimensions | 10 × 10 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Black, White |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
