The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
Mandalay Ottoman
$1,709.99 $855.00
Description
Woven of sturdy, honey-toned seagrass over a wood frame, this ottoman works well as a coffee table where it is perfectly okay to put your feet up! W:42 x D:42 x H:18
Additional information
| Brand | Furniture Classics |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Wood |
| Style | Coastal, Cottage |
SWANN'S ID
FCL 42652
Related Products
Endurance Chestnut Leather Ottoman
| Dimensions | 24 × 38 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Olisa Natural Ottoman, Rowann Pearl
June Ottoman
| Dimensions | 24 × 28 × 20.5 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | Blue, Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Wicker, Wood |
| Style | Cottage, Traditional |
Wade Ottoman
| Dimensions | 44 × 44 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Massoud Furniture |
| Color | Brass, White |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Modern |
Killington Dining Room Chair
Hallie Pear Suede
| Dimensions | 18 × 18 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Made Goods Furniture |
| Color | Green |
| Features | Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Seagress Square Pouf
| Dimensions | 17.5 × 17.5 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Napa Home & Garden |
| Color | Brown |
| Features | Rope |
| Style | Coastal |
Depot Storage Ottoman
| Dimensions | 40 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | King Hickory |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Transitional |
Jayna Ottoman
| Dimensions | 17 × 17 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Fabric |
| Style | Contemporary |
Curved Ottoman
| Dimensions | 20.5 × 20.5 × 19 in |
|---|---|
| Brand | John Richards Company |
| Color | Black, Brown, White |
| Features | Leather |
| Style | Contemporary |
