Alton Table Lamp | Gray Finish On Ceramic Body | Hardback Shade
$899.99 $450.00
Description
Alton Table Lamp | Gray Finish On Ceramic Body | Hardback Shade
Dimensions: H:36.5 W:20.0 D:20.0
Weight: 15.488
Additional information
| Weight | 15.488 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 365 in |
| Brand | Harp & Finial |
| Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Features | Ceramic |
SWANN'S ID
HAR HFL317082
Related Products
Midnight Landscape Table Lamp
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Features | Ceramic |
| Style | Transitional |
Fountain Buffet Lamp, White
| Dimensions | 12 × 12 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Features | Metal |
| Style | Transitional |
Selim Buffet Lamp
| Dimensions | 10 × 10 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary |
Exemplar Table Lamp
| Dimensions | 17 × 17 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Grey |
| Features | Ceramic |
| Style | Traditional |

