Torin Decorative Pillow Agate
$419.99 $210.00
1 in stock
Description
Torin is crafted of extremely soft hand-woven cotton in a petite herringbone weave for a clean, tailored look. This pillow enhances your favorite space with a layer of texture and depth that simultaneously enthralls and invites. You can also coordinate the entire Torin collection for a look that keeps your bed as chic and timeless as you are.
Additional information
| Dimensions | 26 × 20 in |
|---|
SWANN'S ID
000003795260
Related Products
BW Foundation Blue/Sagebrush Green 14×20 Pillow
| Dimensions | 20 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Blue, White |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Stella Faux Silk Velvet Pintuck Pillow Sham Icy Blue King
| Dimensions | 34 × 21 in |
|---|---|
| Brand | HiEnd Accents |
| Color | Blue |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Stella Faux Silk Velvet Flanged Euro Sham Fern Green
| Dimensions | 27 × 27 in |
|---|---|
| Brand | HiEnd Accents |
| Color | Green |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Stella Faux Silk Velvet Embroidered Lumbar Pillow Midnight Blue
| Dimensions | 24 × 14 in |
|---|---|
| Brand | HiEnd Accents |
| Color | Blue |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Western Suede Tassel Pillow
| Dimensions | 20 × 20 in |
|---|---|
| Brand | HiEnd Accents |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Rustic |

