Jessie 22″ Accent Chair in Beige Linen with Tan Leather Accent Pillow
$1,399.00 $699.50
1 in stock
Description
The Jessie 22″ Accent Chair in Beige Linen features a stylish Tan leather pillow, secured with brass hardware down the center of the back. Its dark stained legs add a touch of elegance, blending comfort with sophisticated design.
Additional information
| Dimensions | 28 × 29 × 30 in |
|---|
SWANN'S ID
000004617670
Related Products
DV Aubry 14×26
| Dimensions | 26 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Grey, Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary |
Genuine Leather & Suede Arrow Tasseled Lumbar Pillow
| Dimensions | 20 × 12 × 6 in |
|---|---|
| Brand | HiEnd Accents |
| Color | Orange |
| Features | Leather |
| Style | Transitional |
Western Suede Fringed Pillow
| Dimensions | 20 × 20 in |
|---|---|
| Brand | HiEnd Accents |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Rustic |
Gila Wool Blend Square Pillow
| Dimensions | 22 × 22 in |
|---|---|
| Brand | HiEnd Accents |
| Color | Blue, Multicolor |
| Features | Fabric |
| Style | Eclectic, Rustic |
