Panne Velvet Decorative Pillow Berry
$199.99 $100.00
Description
Add a light and livable touch of luxury with prettily hued decorative pillows. Lightly laundered panné velvet brings a subtly sueded, slightly distressed countenance to these resplendent offerings. Sized for comfort and effect in a choice of delicious shades.
Additional information
| Dimensions | 20 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Annie Selke |
| Color | Pink |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
SWANN'S ID
ANNI PC3336-PIL20KIT
Related Products
BW Foundation Blue/Sagebrush Green 14×20 Pillow
| Dimensions | 20 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Blue, White |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Western Suede Fringed Pillow
| Dimensions | 20 × 20 in |
|---|---|
| Brand | HiEnd Accents |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Rustic |
Western Suede Tassel Pillow
| Dimensions | 20 × 20 in |
|---|---|
| Brand | HiEnd Accents |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Rustic |
Gila Wool Blend Square Pillow
| Dimensions | 22 × 22 in |
|---|---|
| Brand | HiEnd Accents |
| Color | Blue, Multicolor |
| Features | Fabric |
| Style | Eclectic, Rustic |
