Ainsley, Limestone, X Long Bolster
$349.99 $175.00
1 in stock
Description
Meet Ainsley, our crushed velvet extra long bolster available in a spectrum of colors. Adorned with a subtle geometric pattern, this decorative pillow effortlessly stands out, enhancing your display without altering your overall aesthetic.
Additional information
| Dimensions | 42 × 14 in |
|---|
SWANN'S ID
000003802950
Related Products
DV Aubry 14×26
| Dimensions | 26 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Grey, Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary |
Square Washed Linen Tassel Pillow Light Blue
| Dimensions | 18 × 18 in |
|---|---|
| Brand | HiEnd Accents |
| Color | Blue |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Stella Faux Silk Velvet Pintuck Pillow Sham Icy Blue King
| Dimensions | 34 × 21 in |
|---|---|
| Brand | HiEnd Accents |
| Color | Blue |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Stella Faux Silk Velvet Embroidered Lumbar Pillow Midnight Blue
| Dimensions | 24 × 14 in |
|---|---|
| Brand | HiEnd Accents |
| Color | Blue |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Genuine Leather & Suede Arrow Tasseled Lumbar Pillow
| Dimensions | 20 × 12 × 6 in |
|---|---|
| Brand | HiEnd Accents |
| Color | Orange |
| Features | Leather |
| Style | Transitional |
Western Suede Fringed Pillow
| Dimensions | 20 × 20 in |
|---|---|
| Brand | HiEnd Accents |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Rustic |
Western Suede Tassel Pillow
| Dimensions | 20 × 20 in |
|---|---|
| Brand | HiEnd Accents |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Rustic |
