The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
Entertainment Console
$5,659.99 $2,830.00
Description
•Entertainment with a shake shingle starburst detail on each of the three doors. •Metal hardware with an Aged iron finish is centered on each starburst. •Mango wood with a special reserve wood finish. •A single shelf behind each door.
SWANN'S ID
HEK 28639
Related Products
Accent Chest
Accent Chest
Wellington Estate 3 Drawer Nightstand
| Dimensions | 20 × 32 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Hekman |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Farmhouse, Rustic |
Chateaux Shelter Bed
– $3,400.00Price range: through $3,400.00
| Brand | Hekman |
|---|---|
| Bed Size | King, Queen |
| Color | Beige, Brown |
| Style | Farmhouse |
| Features | Upholstered, Wood |
Bristol Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 18 × 72 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Odette Console Table
| Dimensions | 15.75 × 41.5 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
