The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
Constance Metal Round Side Table – 29 In. W X 26.625 In. H
$2,278.00 $1,139.00
Available on backorder
Description
Luxurious antique brass leaf frame adds a touch of glam to modern and transitional spaces Sleek glass top offers a sophisticated surface for display while enhancing the airy, elegant design White leather shelf below adds soft texture and refined contrast, perfect for storing books or decor 29 in. wide profile makes it a functional accent for living rooms, bedrooms, or stylish lounge areas Blends high-end materials with contemporary design, elevating the look of any chic interior setting
Features
| Leather | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 61.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 29 × 26.625 in |
SWANN'S ID
000005287670
Related Products
Melange Melange Corrina Sofa Table
CommMarket Commerce & Market Carved Stump Side Table
| Weight | 40.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 20.00 × 25.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CommMarket |
| Color | Beige, Black |
| Features | Resin |
| Style | Casual |
Mesa Side Table
| Dimensions | 24 × 24 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Oliver Home Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse, Vintage |
Liz Side Square Table – Small
| Dimensions | 14 × 22 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Oliver Home Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Nigel Side Table
Annie Side Table – Dark
| Dimensions | 19.75 × 19.75 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Grey |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Dustin Nesting Tables-Natural
| Dimensions | 24.25 × 24 × 25.5 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
