Adoration Rose Bouquet
$569.99 $285.00
1 in stock (can be backordered)
Description
A symbol of admiration and love, refreshing pink toned roses are effortlessly placed into a glass medicine jar with faux water.
Additional information
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 15 in |
SWANN'S ID
000005126990
Related Products
Bonaire Teal Blue Oval Mirror
Rosston Accent Table
Baldrick Extension Dining Table – Warm Honey
| Dimensions | 39 × 96 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic, Vintage |
Lenora Drink Table
| Dimensions | 10 × 10 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Black, White |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
