Nigra Birch Centerpiece
$849.99 $425.00
1 in stock (can be backordered)
Description
Effortlessly arranged as if freshly cut, the Nigra river birch branches exemplify the true characteristics of live branches. Complete with a glass vase and faux water.
Additional information
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 20 × 48 in |
SWANN'S ID
000005126890
Related Products
Rosston Accent Table
Baldrick Extension Dining Table – Warm Honey
| Dimensions | 39 × 96 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic, Vintage |
Genessis Console Table
| Dimensions | 14 × 54 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Cottage, Rustic |
Swell Accent Table
| Dimensions | 13 × 13 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Lenora Drink Table
| Dimensions | 10 × 10 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Black, White |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
