Stone Flow Indoor-outdoor Sculptures, S/2
$659.99 $330.00
1 in stock (can be backordered)
Description
Each piece is carved from Palimanan stone, showcasing its natural grain and organic patterns. The smooth, flowing forms evoke a sense of tranquility and movement, making them perfect for modern interiors, garden displays, or statement decor. Safe for outdoor use. Sizes: S-10x7x4, L-9x12x4
Additional information
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 9 × 12 in |
SWANN'S ID
000005126540
Related Products
Bonaire Teal Blue Oval Mirror
Rosston Accent Table
Baldrick Extension Dining Table – Warm Honey
| Dimensions | 39 × 96 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic, Vintage |
Genessis Console Table
| Dimensions | 14 × 54 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Cottage, Rustic |
Swell Accent Table
| Dimensions | 13 × 13 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Mano Drink Table, Natural
| Dimensions | 11 × 11 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Lenora Drink Table
| Dimensions | 10 × 10 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Black, White |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
