Clench Side Table, 2 Cartons
$1,689.99 $845.00
Available on backorder
Description
The warm tones of the Clench side table are the perfect accent to any modern space. With a rich antique brass cast aluminum framework accented by beige travertine shelves. Due to the nature of natural stone, every piece will vary slightly ensuring yours is unique.
Additional information
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 23 in |
SWANN'S ID
000005126430
Related Products
Melange Melange Corrina Sofa Table
CommMarket Commerce & Market Carved Stump Side Table
| Weight | 40.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 20.00 × 25.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CommMarket |
| Color | Beige, Black |
| Features | Resin |
| Style | Casual |
Vista 22″ Side Table with Lava Marble and Dark Oak Base
Liz Side Square Table – Small
| Dimensions | 14 × 22 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Oliver Home Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Labelle Side Table
Nigel Side Table
Annie Side Table – Dark
| Dimensions | 19.75 × 19.75 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Grey |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Harlow Rectangle Side Table
| Dimensions | 28 × 2412 × 28.6 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Auberon Burl Drink Table
| Dimensions | 16 × 16 × 18 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Beige, Orange |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Cashel Side Table
Cantilevered Side Table
| Dimensions | 16.25 × 28.25 × 24.5 in |
|---|---|
| Brand | John Richards Company |
| Color | Brown, Gold |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
