The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
Nova Drawer Side Table
$1,518.00 $759.00
2 in stock
Description
NOVA’s Rectangular Side Table exhibits an original oak parquetry patterned top and bottom tier, highlighted by our Dusk finish and joined with a rustic tapered oak leg.
Additional information
| Dimensions | 1912 × 29 × 24 in |
|---|
SWANN'S ID
000003563210
Related Products
Melange Melange Corrina Sofa Table
Calico 17″ Side Table in Tiger Eye with Antique Gold Base
| Dimensions | 17 × 17 × 23 in |
|---|---|
| Brand | Home Trends & Design |
| Color | Brown, Gold |
| Features | Metal |
| Style | Antique, Vintage |
Liz Side Square Table – Small
| Dimensions | 14 × 22 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Oliver Home Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Parson Side Table
| Dimensions | 24 × 24 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Oliver Home Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Liz Side Table – Large
Dustin Nesting Tables-Natural
| Dimensions | 24.25 × 24 × 25.5 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
