Related Products
Selim Buffet Lamp
| Dimensions | 10 × 10 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary |
Exemplar Table Lamp
| Dimensions | 17 × 17 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Grey |
| Features | Ceramic |
| Style | Traditional |
| Dimensions | 10 × 10 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary |
| Dimensions | 17 × 17 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Grey |
| Features | Ceramic |
| Style | Traditional |
Sign up to receive updates on new arrivals, current promotions, and more! Right here in Tyler, Texas.
Monday – Friday
10:00 AM – 7:00 PM
Saturday
10:00 AM – 6:00 PM
Warehouse Pickup:
Monday – Saturday
10:00 AM – 5:00 PM
Sunday: Closed
7328 Old Jacksonville Highway
Tyler, TX 75703
Join for your complimentary design consultation