Dann Foley Lifestyle Decorative Double Sided Pillow In Multi And Cheetah Print
$279.99 $140.00
Available on backorder
Description
Product Details
| Dimensions | H:24.0 W:24.0 D:6.5 |
|---|
Additional information
| Dimensions | 6.5 × 24 × 24 in |
|---|
SWANN'S ID
000005119350
Related Products
Dann Folley Lifestyle Set of 3 Tabletop Art Display Easels
| Brand | Style Craft |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
White Antique Brass Glass Lamp with Black Shade
| Dimensions | 17 × 17 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black, White |
| Features | Metal |
| Style | Modern |
Polished Gold Metal Table Lamp with Black Shade
| Dimensions | 14 × 14 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black, Gold |
| Features | Metal |
| Style | Modern |
Bubble Glass Finished in Northbay On A Silver Base Sparkle Fabric Drum Shade
| Dimensions | 19 × 19 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Gold |
| Features | Glass |
| Style | Transitional |
Ophelia Pink Peony Ceramic Table Lamp
| Dimensions | 18 × 18 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Pink |
| Features | Ceramic |
| Style | Contemporary |
