Burnished Gold Table Lamp With Twin Pull Chains Dann Foley Lifestyle
$659.99 $330.00
1 in stock (can be backordered)
Description
Product Details
| Dimensions | H:35.0 W:16.0 D:16.0 |
|---|
Additional information
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
|---|
SWANN'S ID
000005119760
Related Products
Fountain Buffet Lamp, White
| Dimensions | 12 × 12 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Features | Metal |
| Style | Transitional |
Selim Buffet Lamp
| Dimensions | 10 × 10 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary |
Exemplar Table Lamp
| Dimensions | 17 × 17 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Grey |
| Features | Ceramic |
| Style | Traditional |
